Haber

İzmit Belediyesi Adıyaman Çadır Yaşam Alanında 23 Nisan coşkusu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu İzmit Belediyesi’nin Adıyaman’da yaptırdığı Çadırlı Yaşam Alanı’nda yaşandı. Çadır Yaşam Alanı’nda düzenlenen programda konuşan CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, “Depremden sonra bizleri yalnız bırakmıyoruz ve bu çocukların annesi olan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e selamlarımızı iletiyoruz. Fatma Belediye Başkanı, Sana sahip olduğum için çok mutluyum.”

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat depreminin yaralarını sarmaya çalışan İzmit Belediyesi, Adıyaman’da kurduğu Çadırlı Yaşam Alanı’nda faaliyetlerini sürdürüyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu İzmit Belediyesi Çadırlı Yaşam Alanı’nda depremzedeler doyasıya yaşadı.

“DEPREM 23 NİSAN KUTLAMASINA ENGEL DEĞİL”

“BU ÇOCUKLARIN ANNESİ FATMA LİDER”

Adıyaman CHP Milletvekili Abdurrahman Tutdere, “Bu çadırkentin yapımında ve deprem sonrasında bizlere bu ortamı sağlayan ve bizleri yalnız bırakmayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e de selamlarımızı iletiyoruz. Fatma Lider sana yeter.Sen bu çocukların anası oldun.Sana ve ekibine şehrim adına teşekkür ederim.Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.”

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu